Після дня народження! Тіло знайшли під вікнами – померла юна донька відомого мільярдера. Рідні шоковані!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Тіло доньки російського мільярдера Андрія Шпиленка виявили в Москві

Про це повідомляє «Московський комсомолець».

За даними видання, тіло було виявлено в четвер, 17 грудня, під вікнами будинку на Нагатинській набережній в Москві. ЗМІ підкреслює, що сім’я Шпиленка жила в цьому будинку на 15-му поверсі.

За однією з версій, дівчина, яка була студенткою РУДН, наклала на себе руки. СК проводить перевірку події.

Валерія вчилася в РУДН, захоплювалася творчістю, періодично відвідуючи різні виставки. Також вона вела аккаунти в соцмережах, один з яких був присвячений фотографії. Дівчина знімала красиві портрети, скромно зазначаючи: “Далеко не чарівник, але вчуся”.

У Мережі дівчина не сильно поширювалася про особисте життя. Серед нечисленних фото з друзями з’явився тільки один кадр з батьками. У листопаді вона ніжно привітала маму з днем ​​народження, написавши: “Цей світ ти перефарбувала в рожевий колір, з днем ​​народження, мам ♥ ️”.

Андрій Шпиленко – політик і бізнесмен, який з 2011 року керує Асоціацією кластерів і технопарків Росії. Раніше він також був заступником керівника апарату фракції “Єдина Росія” в Держдумі і проректором Московського державного університету технологій і управління.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий