Розлучення – це цілком нормально. Повірте мені! Я була заміжня п’ять разів і навіть цим пишаюся!

Інше...

Мене звати Людмила. Мені 49 років. Півроку тому я розлучилася зі своїм п’ятим чоловіком. І зараз я одна. Ви думаєте, що я відчуваю себе старою, самотньою і нікому не потрібною? Нічого подібного! Я – щаслива і успішна жінка. Я стежу за своєю зовнішністю, тому прекрасно виглядаю і з легкістю привертаю до себе чоловічі погляди.

За своє життя я встигла вийти заміж п’ять разів. Ого! – скажуть деякі. Так, це не мало. Я сама завжди перша йшла від своїх чоловіків і подавала на розлучення. І я вважаю це – цілком нормальним. Якщо між подружжям вже немає ніяких почуттів, якщо ви відчуваєте себе нещасливою, якщо вам погано поруч з чоловіком, то це означає тільки одне – треба розлучатися. Навіщо мучитися самій і мучити іншу людину? У мене багато подруг, але ніхто з них зі мною не згоден.

Мої подруги впевнені, що шлюб треба зберегти за всяку ціну. А чоловіки це відчувають і маніпулюють своїми дружинами як хочуть. Шукають компроміси, все прощають і підлаштовуються під своїх чоловіків саме дружини. А чоловіки поводяться як егоїсти, яким все можна. Їх треба пестити і берегти, робити їх життя максимально комфортним, а інакше вони зберуть манатки і підуть до іншого.

Так скатертиною доріжка!

Я вважаю, що жінка не повинна дозволяти себе принижувати. Не можна прощати зради, не можна прощати грубість, зневажливе ставлення та побої. Вже краще взагалі бути однією. Без чоловіка, який тебе і за людину не вважає.

Я – у себе одна. І для того, щоб відчувати себе щасливою мені зовсім не обов’язково, щоб поруч зі мною був чоловік. Всі мої чоловіки це розуміли і завжди ставилися до мене з належною повагою. Я ніколи не прощала зрад і не терпіла зневажливого ставлення до себе. Всіх своїх чоловіків я дуже любила, коли виходила за них заміж. І всі мої шлюби вважаю дуже вдалими. Ну, крім першого. За свого першого чоловіка я вийшла заміж рано, ще коли була студенткою: молоденькою і дурненькою: не змогла відразу зрозуміти, що це за людина. Але мій перший шлюб мене багато чому навчив: я навчилася розбиратися в чоловіках і більше таких помилок не скоювала.

Всі мої чоловіки були прекрасними людьми – вихованими і забезпеченими. Від другого і третього чоловіка у мене є діти: син і дочка. Другий чоловік після розлучення купив мені хорошу квартиру в центрі міста, а третій чоловік – купив і подарував гарну машину.

Я абсолютно не соромлюся того, що я була заміжня цілих п’ять разів. Так, багато жінок не змогли вийти заміж і разу. Але це їх проблеми і їх життя. Деякі мої подруги просто живуть з чоловіками і пишаються цим. Ще й мене підколюють і дорікають: мовляв, п’ять разів одружена була, а все одно одна зараз. А це вже моя особиста справа! Мені не потрібен чоловік, який на мені відмовляється одружитися. Мені не потрібен чоловік, який буде приносити додому гроші, і я буду повинна його утримувати.

Мені здається, що мої подруги мені просто заздрять. Адже багато хто з них або взагалі жодного разу не виходили заміж, або живуть з алкашами, або просто нещасливі в шлюбі.

Джерело

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий