Свекруха заставляє мене прати целофанові пакети, штопати шкарпетки і мити посуд розведеним господарським милом

Інше...

Мій чоловік Микола з багатодітної сім’ї. Він – в родині наймолодший. Моїй свекрусі – Галині Іванівні – 72 роки. Живе вона одна: просто ніхто з невісток не погоджується з нею жити. Свекруха будь-яку людину виведе з себе своїми порадами і нескінченними моралями. Тому свекруха просто ходить в гості до своїх дітей і вчить їх життя.

Природно, приходить вона і до нас. Її візити, а іноді навіть з ночівлею – перетворюються для мене просто в пекло на землі. Вона весь час дає мені дурні, а часом просто божевільні поради.

Ми з Миколою живемо не дуже багато. У нас кредит і іпотека, двоє дітей. Але чоловік добре заробляє, я теж. Крім цього у кожного з нас є ще і підробіток. У нас нормально з грошима, нам не треба на всьому економити. Живемо ми не шикарно, але і над кожною копійкою теж не трясемося. Так як живемо ми, живе безліч сімей зараз.

Але вимоги і поради моєї свекрухи часом доходять просто до абсурду. Коли вона побачила, що викидаю у смітник целофанові пакети, то у неї ледь інфаркт не стався. Вона почала вимагати, щоб я всі пакетики прала, сушила і дбайливо складала в шафу. Вона не дозволяє мені купувати миючий засіб для посуду: вимагає, щоб я розводила в баночці господарське мило і цим мила посуд!

Свекруха забороняє мені часто користуватися пральною машинкою: вимагає, щоб я прала вручну: треба економити електроенергію. Ми, що в кам’яному столітті живемо, щоб я прала все вручну ?!

Вона забороняє мені купувати зелень тільки для прикраси салатів. Всі каші я повинна варити тільки на воді. У суп або борщ треба класти менше м’яса. А краще взагалі покласти курячий кубик – і все: буде дуже навіть смачно. Свекруха не дозволяє мені смажити чебуреки, які вся наша сім’я просто обожнює: на них треба багато м’яса і рослинної олії.

Варити бульйони з великою кількістю м’яса – це взагалі неподобство: треба класти туди більше макаронів, так буде ситніше. А ось в котлети треба класти якомога більше хліба – щоб котлет виходило побільше.

Одного разу свекруха прийшла, коли я на свято пекла піцу. З різними начинками: з різними видами ковбас і м’яса, з різними видами сирів і грибами. Вона так рознервувалася, коли побачила, що я роблю. Це просто неймовірне неподобство – витрачати такі гроші на їжу. Можна просто поїсти хліба з ковбаскою: теж буде дуже і дуже смачно.

А недавно ми з моєю свекрухою страшенно поскандалили. Я при ній викинула у відро для сміття діряві шкарпетки Колі. Як же моя свекруха почала на мене кричати! Вона витягла шкарпетки зі сміттєвого відра, випрала їх, висушила і заштопала. А потім заявила, що буде приходити до мене частіше і завжди буде мене перевіряти: чи штопаю я шкарпетки своєму чоловікові?

Я розізлилась. Відкрила комод і показала свекрусі три упаковки з новими шкарпетками. Я сказала їй, що зараз шкарпетки – це не дефіцит, і вони коштують зовсім недорого. Але свекруха все одно вимагає, щоб я їх штопала. А я, природно, відмовляюся. Я вважаю це – жахливою дурістю і марною тратою часу. Ми можемо дозволити собі купувати нові шкарпетки, а не латати їх!

Я просто не можу спокійно виносити присутність моєї свекрухи у нас вдома. Все, що я роблю, я роблю не так.

Коля дуже ображається на мене, коли я намагаюся пояснити свекрусі, що вона не права. Він розповідає про те, яке важке у його мами було життя: дітей було багато, батько часто пропивав  зарплату. На жодній роботі через своє пияцтво він протриматися не міг. Ось мати і звикла на всьому економити.

Я все це розумію. Але зараз інший час.

Останнім часом ми зі свекрухою все частіше сваримося, навіть почали кричати одна на одну. Коли вона до нас приходить, то намагається заглянути в кожен куточок і дорікнути мені в тому, що я – погана господиня і марнотрат. Мені це страшенно набридло!

Я живу, так як вважаю правильним! Витрачаю гроші так, як вважаю за потрібне. Ми ж з чоловіком ніколи у неї нічого не просимо!

Що мені робити, я просто не знаю! Допоможіть порадою: як мені втихомирити свою свекруху?

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий