Свекруха кинула слухавку, назвавши сина невдячним і вже місяць вдає, що вона ображена. Попередила, щоб на Різдво ми до неї навіть не приїжджали, якщо ми такі. Ну нічого, поїдемо до моєї мами, вона точно нас прийме з радістю. Я не хочу, щоб в нашій сім’ї були якісь непорозуміння, і не я є їх причиною, але йти на поводу у свекрухи теж не можу, яка постійно протягом усього нашого шлюбу, викидає неадекватні речі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ми з чоловіком живемо разом вже більше десяти років. Наше сімейне життя мене повністю влаштовує. Іван – чудовий чоловік, турботливий, спокійний, вміє заробити гроші.

Квартиру, в якій ми зараз живемо, в свій час мені залишила моя мама. Колись ми там разом жили, але після того, як я вийшла заміж, мама з батьком переїхала жити в село в наш родинний будинок. Для цього їй довелося змінити і роботу, і стиль життя. Але вона вважала, що так буде краще, якщо батьки живуть окремо від дітей.

Одним словом, все у нас нормально, і все б нічого, але моя свекруха весь час не дає їм спокою. Іван народився і виріс в селі, а в місто приїхав вчитися, потім ми одружилися, і так він і залишився. А його мама продовжує жити в селі і не перестає мріяти, що колись переїде жити в місто.

У неї просто ідея фікс перебратися до нас і жити з нами. Почалося все з того, що свекруха почала підшукувати житло в нашому місті, але грошей у неї не те, що на однокімнатну не вистачало, навіть на кімнату. І першою її заявою було:

– Я у вас поживу, поки на квартиру збираю.

Я пояснила чоловікові, що його мама може збирати на квартиру все життя, тому це навіть не обговорюється, щоб вона жила з нами. І здавалося на час свекруха притихла. Але ось вона знайшла новий спосіб: – Я знайшла в місті роботу, буду жити тиждень у вас, тиждень вдома.

Тут я вже не витримала і висловила чоловікові. З якої радості вона буде жити з нами, в квартирі моєї мами? І само собою цивільний чоловік свекрухи теж буде жити тут. Так, у нас трикімнатна квартира і місця всім би вистачило, але заради того, щоб ми жили окремо, моя мама позбулася багатьох зручностей. З якої радості тут має жити чужа людина на всьому готовому?

Чоловікові я поставила чітку умову, або він живе з мамою, але вони себе знімають житло і само собою ми розлучаємося. Або він розмовляє зі своєю мамою, щоб вона припинила це і не заважала нам жити.

Ну чесне слово, скільки можна? 10 років я тільки те і роблю, що пояснюю свекрусі, чому вона не може жити з нами. Так, місце в квартирі є, але не для неї.

Іван вибрав мене. Звичайно, дорослий чоловік, під 40 років, хоче жити з дружиною, але ніяк не з мамою, яка не відрізняється адекватністю. І довелося йому завести з мамою не просту розмову.

Свекруха кинула слухавку, назвавши сина невдячним і вже місяць вдає, що вона вся така ображена. Попередила, щоб на Різдво ми до неї навіть не приїжджали, якщо ми такі.

Ну нічого, поїдемо до моєї мами, вона точно нас прийме з радістю. Я не хочу, щоб в нашій сім’ї були якісь непорозуміння, і не я є їх причиною, але йти на поводу у свекрухи теж не можу, яка постійно протягом усього нашого шлюбу, викидає неадекватні речі. Мами! Майбутні свекрухи! Відпускайте своїх синів, подаруйте їм щасливе сімейне життя, не потрібно контролювати або переїжджати жити в чужу сім’ю. Таким чином ви лише руйнуєте їхні долі!

Фото ілюстративне – varlamov.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий