Те, про що раніше ніхто не писав: гурт KALUSH і alyona alyona презентували новий трек (ВІДЕО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Нещодавно гурт KALUSH зірвав всі чарти ліричним україномовним хітом “Зорі”, який менш ніж за тиждень зібрав більше мільйона переглядів на YouTube, і судячи з усього, хлопці не планують на цьому зупинятися.

Читайте також: Kalush випустили кліп, який знімали в рідному місті (ВІДЕО)

Сьогодні гурт презентує новий трек та кліп на нього, інформує “Галку” команда KALUSH.

Новий трек “Вода” – це вже другий фіт хлопців із хіп-хоп сенсацією alyona alyona. Головна тема нового треку – вода, тому в кожному кадрі вона присутня в тому чи іншому вигляді або агрегатному стані.

За сюжетом, головного героя б’є електричним струмом у басейні. Всі події, які він переживає – це марення на пів дорозі в інший світ, але лікарі вчасно його знаходять і рятують. Саме їхні образи і супроводжують героя під час “тріпу”. 

Людина складається з води більше ніж на 60%. Найважливіше — вода, чому ніхто досі їй пісню не присвятив? Пісня присвячується тій живій воді, яка рухає нас вперед, яка не застоюється, а тече наче гірська ріка…”, –  прокоментував трек Псючий Син

Режисером відео став Сашко Даниленко – анімаційний фільммейкер, який раніше працював над кліпом alyona alyona “Якби я була не я” і KALUSH “В тренді пафос”:

“Коли до мене звернулися хлопці з Калуша, я запропонував поєднати мальованих персонажів і реальні відео. Рішення народилося з обмежень. Таким чином можна було б пересуватись по світу і мати доступ до будь якої локації без обмежень і не виходячи з домуЯ засів за відеобанки в пошуках кадрів. Це було схоже на гру в конструктор, де в одну коробку висипали кілька різних наборів, і я мав зрозуміти які частинки поєднаються між собою, а які розваляться”. 

Меседж нової роботи розкриває alyona alyona: “Вода в тобі, вода в тобі – не тікай! Кожному варто розвивати крутий скіл – бути водою, підлаштовуватися під обставини, приймати їх і жити в гармонії з собою”.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий