“Українці, прозрійте! Це вже Росія”. Добре видно мир в очах? Путін заявив, що буде ще більше допомагати Донбасу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент РФ Володимир Путін заявив про намір Росії й надалі нарощувати підтримку тимчасово окупованим територіям

На Донбасі бойовики укріплюють передову: обладнують окопи для кулеметів та ракетних комплексів

Донбасу.

Про це він повідомив під час щорічної пресконференції, інформує ТАСС.

За словами глави Кремля, йдеться нібито про підтримку виробництва, інфраструктури та соціальних питань.

“Ми, Росія, як підтримувала Донбас, так і будемо підтримувати. Ми навіть будемо нарощувати нашу підтримку Донбасу. Це стосується і підтримки виробництва, і вирішення соціальних питань, і інфраструктурного характеру питань, тощо”, – заявив Путін.

Крім того, російський президент висловився, що розвиток відносин РФ з Україною та врегулювання ситуації на Донбасі залежать буцімто “від української влади, а не від нього”. Путін також звинуватив українську сторону, яка, за його словами, “постійно заявляє, що не збирається виконувати мінські угоди” і хоче переглянути їхній текст.


Разом із тим, очільник Кремля заявив, що на Донбасі все ж дотримується домовленість про припинення вогню, що, як він каже, є великим досягненням, відбувся обмін утримуваними особами, “але нічого не розблоковано з точки зору економіки і соціальної сфери, нічого не зроблено по суті політичного регулювання”.

Галина Свінтозельська висловила свою думку в Фейсбуці:

Українці , прозрійте ! Це вже Росія . Там все російське , гроші , школи , влада . Скільки будемо молоти одне те саме , Донбас і Крим відвоювала Росія , казати треба правду самим собі . Досить дурника клеїти , що Україна ще щось там зробить . Ви вже ради дайте на території яка ще під Україною , і нетрендіть про той Донбас і Крим .

Михайло Буздиган висловила свою думку в Фейсбуці:

То як там? Добре видно мир в очах? І коли вже Зеленський перестане вести кінобізнес на крові із ворогом та наживатися на війні? Дебіли зелені, може тепер до вас дійшло, чому війна досі триває, кому це треба, і від кого залежить? Чи контузія від телевізора надто сильна?Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий