У квітні 2021! Степанов зробив важливу заяву – будемо реагувати. Що варто знати українцям

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов прогнозує, що з квітня 2021 року епідемія коронавірусу в Україні піде на спад. Цьому посприяють початок вакцинації та люди, які уже перехворіли на коронавірус.

Про це міністр розповів hromadske в інтерв’ю, яке ви зможете почитати  19 грудня.

Він зазначив, що влада нині намагається отримати перші дози вакцин в лютому 2020 року. Міністр розповів, що найкращий спосіб боротьби з пандемією, — це колективний імунітет.

«Він досягається двома шляхами: або це вакцинація, яка як мінімум повинна складати не менше 70-80%, або коли люди перехворіють. Я оптиміст, тому мені здається, що все ж таки з квітня має бути легше і ми відразу будемо реагувати. І плюс почнеться вакцинація», — переконаний Степанов.

Міністр також розповів нам, що спершу вакцинуватимуть медиків, які працюють з хворими на COVID-19, військовослужбовців у зоні проведення ООС і людей, які перебувають у спеціалізованих закладах — інтернатах або будинках для літніх людей.

На другому етапі у МОЗ планують вакцинувати людей старше 60 років, тих, хто хворіє на цукровий діабет або серцево-судинні, а також інших військовослужбовців, працівників Національної поліції, працівників освіти.

Робити вакцинацію обов’язковою не будуть, оскільки нині немає відповідного закону.

Наразі Україна розраховує отримати вакцини на 4 мільйони населення в межах ініціативи COVAX. Це відбудеться наприкінці першого чи на початку другого кварталу 2021 року. В аптеках вакцина може з’явитися не раніше ніж восени.

У МОЗ також заявляли, що Світовий банк виділить Україні на закупівлю вакцин 100 млн доларів. А в українському бюджеті на 2021 рік на вакцинацію населення заклали 2,6 млрд гривень.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий