У Рівному вперше здійснили пересадку серця (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

37-річний рівнянин, який отримав важкі травми, став донором. Про це повідомили міський голова Олександр Третяк та заступниця мера Галина Кульчинська на своїх сторінках у Facebook зранку, 18 грудня. Операція, зазначають вони, пройшла успішно.

“Сьогодні вночі, 18 грудня, в КНП “Центральна міська лікарня” Рівненської міської ради, була успішно проведена операція з пересадки серця.
Донором, у якого забрали серце, став рівнянин, 1983-го року народження, який отримав несумісні з життям травми. Рідні дали дозвіл на забір сердечного органу, що дозволило врятувати життя іншій людині.
Реципієнтом став житель Сарненського району, Рівненської області.
Чоловік 1973-го року народження, успішно переніс операцію і отримав шанс на життя з новим серцем.
Вдячний Кучеруку Євгену Філімоновичу, головному лікарю міської лікарні, та всьому колективу закладу, котрі присвятили довгі роки своєї праці та чимало зусиль на те, щоб в нашій лікарні могли відбуватись такі надскладні трансплантологічні операції.”  -йдеться у дописі міського голови.

Пересадили орган 47-річному жителю Сарненського району.

Заступниця мера Галина Кульчинська повідомила, що така операція є першою не тільки в Рівному а й в усій області. Її проводили сім годин: з 23-ї вечора до 6-ї ранку.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий