У Франківську вшанували ветеранів МВС і Нацполіції України (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Керівництво поліції Івано-Франківщини вшанувало ветеранів та пенсіонерів МВС і Національної поліції України.

Напередодні відзначення Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів МВС України і Національної поліції України привітали причетних до свята ветеранська організація та керівництво поліції області.

Цьогоріч, у період карантинних обмежень, в стінах ГУНП керівництво поліції зустрілося з тими ветеранами та пенсіонерами, які мешкають в обласному центрі й мали змогу прийти, а їх колег відвідають правоохоронці за місцем проживання, інформує “Галка” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

Начальник обласної поліції Володимир Голубош наголосив, що таке свято об’єднує покоління нинішніх і попередніх правоохоронців та подякував кожному за службу, звернувшись до ветеранів та пенсіонерів Прикарпаття:

«Шановні ветерани та пенсіонери системи органів внутрішніх справ, висловлюю вам слова вдячності, адже ви багато зробили і продовжуєте робити для того, щоб у суспільстві панували мир та спокій, а інтереси держави та права громадян були надійно захищені.

Ви присвятили охороні правопорядку та боротьбі зі злочинністю кращі роки життя. Серед вас ті, хто пройшов дорогами Другої Світової війни, подолав повоєнне лихоліття, витримав перевірку на стійкість та вірність обов’язку в «гарячих точках» планети, виборов для своєї держави право на Незалежність і самовіддано захищає її.

Дякую за нелегку працю, завдяки якій наше життя стає спокійнішим та безпечнішим. Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров’я, стабільності та нових звершень!».


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий