У ці хвилини! Гучне призначення – Рада прийняла важливе рішення: очолить. Вдруге в історії – 248 нардепів “За”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Міністерство України у справах ветеранів очолить генерал-майор СБУ Лапутіна Юлія Анатоліївна. Її призначення підтримали 248 народних депутатів.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання парламенту в п’ятницю, 18 грудня, пише видання “Фокус”.

“За” проголосували 248 нардепів.

Лапутіна – учасниця АТО. У вересні – грудні 2014 року була командиром оперативної групи СБУ в АТО і виконувала завдання по затриманню бойовиків.

Юлія Лапутіна раніше працювала в СБУ і стала другою в історії України жінкою, яка отримала звання генерала. З 2014 року обіймала посаду заступника начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Входить до складу Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України. Протягом 2010-2012 років була заступником начальника Центру спеціальних операцій “А” СБУ. 14 квітня 2014 в складі першої об’єднаної групи СБУ висадилася на Краматорському аеродромі, захист якого забезпечував спецпідрозділ “Альфа”. У вересні – грудні 2014 року була командиром оперативної групи СБУ в АТО.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада призначила міністром аграрної політики Романа Лещенко.

Комітет Верховної Ради з питань енергетики і комунальних послуг не підтримав призначення кандидатури Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики.

16 грудня спікер Дмитро Разумков заявив, що Верховна Рада вирішила зняти з порядку денного питання щодо відставки глави Міністерства екології Романа Абрамовського, який подав відповідну заяву напередодні.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий