У ці хвилини! Це сталося – підготували підозру. На Банковій переполох – Зеленський не чекав. Скандал не вщухає!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

“Українська правда” повідомляє, що керівник САП Максим Грищук підписав підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову.

“Поки інформацію слід розглядати з підозрою, враховуючи як сильно соросята і соросЗМІ хочуть збити Татарова”, – коментує Клименко-Тайм.

Про підписання підозри заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову з боку керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максима Грищука крім “УП” заявив і Юрій Бутусов, головний редактор “Цензор.НЕТ”, з посиланням на свої джерела. Він також дав додаткову інформацію – мовляв, обшуки будуть, затримання немає:

“Детективи НАБУ отримали право на проведення обшуків в Офісі президента і за місцем проживання Татарова. Апдейт: Затримання при врученні підозри не передбачається, уточнили джерела в САП”.

Про підозру повідомляє також джерело “Страни” в правоохоронних органах.

У той же час, за його даними, підозру Олегу Татарову поки ще не вручено.

У свою чергу сам заступник голови Офісу президента прокоментував цю інформацію в своєму телеграм-каналі.

“У зв’язку з публікаціями в ЗМІ про наміри вручити мені підозру, ще раз заявляю свою публічну позицію. Ситник – це визнаний винним судом в корупції функціонер і державний злочинець, який зводить особисті рахунки. Я пройду цей шлях, доведу свою невинність і гідно відповім” , – заявив Татаров.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий