Франківські студенти-медики передали подарунки “особливим” діткам (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Днями студенти Івано-Франківського національного медичного університету зібрали та передали подарунки для діток, які перебувають в навчально-реабілітаційному центрі.

Читайте також: Професору франківського медуніверситету вручили престижну нагороду (ФОТО)

У цьому закладі перебувають дітки з порушенням фізичного та інтелектуального розвитку. Тут здійснюють комплексну психологічну, педагогічну, медичну та фізичну реабілітацію вихованців для досягнення кожною дитиною максимально можливої корекції окремої чи комбінованих вад, йдеться на сайті медуніверситету.

Вже кілька років поспіль до Дня святого Миколая студенти ІФНМУ відвідують цей центр передають благодійну допомогу, спілкуються з вихованцями, навіть влаштовують невеликі концерти. Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями доступ до діток стороннім заборонений, та студенти-медики вирішили не переривати добру традицію.

Третьокурсники медичного факультету (8 група) разом зі своєю кураторкою Олександрою Струтинською зібрали кошти та придбали ходунки та каримати. До ініціативи долучився профком працівників університету та його голова професор Любомир Заяць, який передав солодкі подарунки. Усе це було вручено керівництву закладу для вихованців.

Як зазначає Олександра Струтинська, духовне виховання студентів є дуже важливим, адже без нього неможливо підготувати справжніх лікарів. Такі акції згромаджують молодь і дають змогу спільно робити добро.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий