Фіналіст затягнув “Холостячку” в джакузі: “За першу оголену хвилину з тобою”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Популярна українська акторка, зірка “Кріпосної” Ксенія Мішина є головною героїнею довгоочікуваного шоу під назвою “Холостячка”.

Вся країна спостерігає, як 31-річна знаменитість будує відносини з чоловіками, які завоювали її симпатію протягом двох місяців. Вже зараз можна подивитися фінал, в якому Ксенія вибирає переможця між Олексієм Тригубенко і Олександром Еллертом.

У 9 випуску Олександр Еллерт запросив “Холостячку” разом політати на параплані. Відомо, що сценарист “Кварталу 95” боїться висоти і заради коханої він вирішив побороти цей страх. Еллерт весь політ намагався не дивитися на те, що відбувається під ногами. І у фіналіста вийшло це зробити!

Для мене це величезний крок – перебороти свої страхи заради мене”, – зазначила Мішина.
Олександр Еллерт, фото СТБ

Олександр Еллерт, фото СТБ

Потім пара обговорила піар на проекті, дружбу з Андрієм Рибаком і сімейні цінності.


“Мені хочеться будувати відносини не лише з люблячою людиною, але і з тим, з ким ми маємо однакові цінності”, – заявила “Холостячка”.

Олександр заспокоїв дівчину і висловив готовність говорити про кохання на всю Україну. Чоловік відчув незручне мовчання під час вечері з Ксенією в спа.

“Цікаво, як ми плануємо наше майбутнє, якщо нам і поговорити нема про що? Я думав, ми відразу в джакузі… але ні! Посипалася розмова. Ми обидва випали з діалогу”, – розгубився Еллерт.

Після Саша запропонував переміститися в джакузі, де вони не змогли поговорити на ті теми, які хвилювали Ксенію. При цьому все пройшло дуже пристрасно.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт, скріншот з відео

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт, скріншот з відео

За першу оголену хвилину з тобою”, – жартівливо сказав Еллерт.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий