Щойно! СБУ провели спецоперацію – їх накрили. Мільярдні збитки – шокуючі подробиці

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

На Дніпропетровщині співробітники Служби безпеки України (СБУ) блокувала діяльність конвертаційного центру, який забезпечував мінімізацію податкового навантаження для підприємств регіону.

Як повідомляє прес-центр СБУ, за попередньою версією слідства, організував «підприємство» місцевий комерсант. Фігуранти пропонували клієнтам «послуги» з виведення грошей через штучно створені фірми з ознаками фіктивності. Організатори надавали клієнтам можливість формувати штучний податковий кредит, а частину коштів переводили в готівку.

За попередніми оцінками, через конвертцентр протягом 2019-2020 року пройшов приблизно мільярд гривень. Точний розмір збитків, заподіяних державі, ще уточнюється.

Співробітники СБУ із залученням спецпідрозділу ЦСО «А» затримали одного з фігурантів під час передачі майже 2,5 мільйона гривень, незаконно переведених у готівку.

В офісах і за місцем проживання фігурантів справи, в т. ч. в службовому приміщенні податкової служби правоохоронці провели 13 санкціонованих обшуків, вилучивши понад 230 000 євро, майже 4 мільйони гривень, понад 220 000 доларів США і більше 20 тис. фунтів стерлінгів. Також виявлено комп’ютерну техніку та чорнову бухгалтерію з доказами протиправної діяльності.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий