Ядерна зброя у Криму! Просто зараз – міністр шокував одкровенням, загроза для країни. Українці шоковані

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Міністр оборони України Андрій Таран заявив, що в даний час на території Кримського півострова Російська Федерація здійснює підготовку до розміщення ядерної зброї.

Про це він повідомив в інтерв’ю турецьким медіа напередодні засідання в Києві міністрів оборони та закордонних справ України і Туреччини в форматі “квадриги”.

“Підготовка Росією до розміщення ядерної зброї в Криму становить серйозну небезпеку для всієї Європи і цивілізованого світу. Спроба Російської Федерації встановити домінування в Чорноморському басейні є великою загрозою економіці України, Туреччини та інших європейських країн”, – заявили в прес-центрі.

До того ж, міністр оборони назвав небезпечним перешкоджання Росією вільному судноплавству в Керченській протоці. Спроби Росії пригнічувати комунікації засобами радіоелектронної боротьби перешкоджають навігації повітряних суден і судноплавства в акваторії Чорного моря.

Зокрема, подібну стурбованість також поділяють інші країни регіону, зокрема, Румунія.

У листопаді заступник Постійного представника України при ООН Юрій Вітренко на засіданні Генасамблеї ООН висловив побоювання щодо можливого розгортання Росією в анексованому нею Криму ядерного потенціалу.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данилов припустив, що ядерна зброя знадобиться Росії в анексованому Криму, якщо Кремль почне програвати.

Генасамблея ООН у грудні 2019 ухвалила резолюцію, що закликає Росію вивести свої війська з анексованого Криму і припинити окупацію території України.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий