14-річного хлопчика з COVID-19 від’єднали від ШВЛ та перевезли до палати (фото)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У п’ятницю 18 грудня у львівській лікарні ОХМАТДИТ 14-річного пацієнта, за життя якого пів місяця боролись лікарі, нарешті перевели до реанімаційної палати. Про це повідомили на сторінці лікарні у Facebook.

“У ці хвилини, коли ви читаєте цей пост, нашого 14-річного пацієнта, який був у дуже важкому стані з COVID-19, перевели з реанімації у палату! Так, так, отой самий хлопчик, за якого ми всі вболівали ще з 7 грудня. Відчуваємо себе такими трохи ельфами.” – повідомили у лікарні.

Хлопець з 7-го грудня перебував у лікарні і був одним з наймолодших пацієнтів на Львівщині, під’єднаних до ШВЛ. До того дитина хворіла тиждень. Лікували, як звичайну респіраторну інфекцію. Опісля у хлопчика почала розвиватись дихальна недостатність, негативна динаміка рентгенологічної картини. Дитину перевели на кисневу терапію, згодом на ШВЛ. Супутніх патологій маленький пацієнт не має.

“Підліток потрапив до нас у важкому стані – важка двобічна пневмонія, РДС-синдром ІІІ ступеня, поліорганна недостатність, серцево-судинна, дихальна і сечовидільна системи відмовлялися працювати. З 7 грудня дитина перебувала на апараті ШВЛ у реанімації. Ми його стабілізували, вдалося побороти критичні стани і ось вже сьогодні під відділенням реанімації хлопчика чекали батьки”, – розповіла дитячий анестезіолог,завідувачка реанімаційного відділення лікарні Віра Приймакова.
За ці 12 днів до команди порятунку хлопчика долучилося мало не вся лікарня – працювали педіатри, реаніматологи, навіть торакальні хірурги. Тільки командна робота дає такий результат.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий