400 тис. доз вакцини на смітник: збій у компанії Moderna

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

400 тис. доз вакцини проти коронавірусу із партії обсягом 1,4 млн доз виявилися бракованими. Тепер їх доведеться знищити через збій на виробництві компанії Moderna.

400 тис. доз вакцини на смітник: збій у компанії Moderna - США, Вакцинація, вакцина - glass medical bottles in pharmaceutical production for the production of vaccines and medical products coronavirus 256269 38
фото – freepik.com

«Компанії Moderna Inc. довелося відкинути 400 000 доз експериментальної вакцини проти COVID-19 після того, як проблема фільтрації скомпрометувала продукт на останніх стадіях виробництва», повідомляє видання Bloomberg.

За словами головного наукового радника консультанта Монсефа Слауї, ці 400 тис. доз ще не були поміщені у флакони і були частиною більшої партії обсягом 1,4 млн доз.

400 тис. доз вакцини на смітник: збій у компанії Moderna - США, Вакцинація, вакцина - rows of glass vials in the tray automatic liquid dispenser 143715 82
фото – freepik.com

Проте цей збій на виробництві не завадить компанії виробити 20 млн доз за грудень згідно з планом та від 85 до 100 мільйонів доз у першому кварталі 2021 року для потреб США. Загалом у наступному році Moderna планує виготовити від 500 мільйонів до 1 мільярда доз вакцини.

«Такі виклики слід очікувати під час здійснення такого складного виробничого процесу, – зазначив Слауї. Цей рівень викликів не вплине на загальний обсяг виробництва або темпи виробництва».

Довідково:

Компанія Moderna розробляє вакцину проти COVID-19 спільно з Націнальним інститутом алергії та інфекційних хвороб, підрозділом Національних інститутів охорони здоров’я, а також звернулася до Warp Speed – американської програми з розробки вакцин – для фінансової та матеріально-технічної підтримки у дослідженні, розробці та виробництві вакцини.

«Погляд» раніше писав, що у США стартує масова вакцинація від COVID-19.

Читайте також, що підлітки США стали учасниками випробування вакцини від Moderna.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий