5 кімнатних рослин, які очищають повітря

Інше...

Кімнатні рослини, створюють затишні акценти в інтер’єрі кімнати, але також можуть поліпшити якість повітря в приміщенні. Деякі рослини мають здатність фільтрувати повітря від шкідливих токсинів, підвищувати рівень вологості і кисню в приміщенні. Тому ми вибрали 5 рослин, які виглядають приголомшливо і виконують корисну функцію в будинку.

Хлорофітум

Ця краса, також відома як рослина-павук, не тільки легка в догляді, але також має природний фільтр, який поглинає цвіль і небезпечні алергени. Дослідження, проведене НАСА в 1980-х роках, довело, що хлорофіл видаляє сліди формальдегіду, вуглекислого газу і амонію.

Алое вера

Всім нам відомі цілющі властивості алое, особливо його використання для створення косметичних засобів. Однак нам рідко буває відомо, що алое чудово очищає повітря від бензолу, який присутній у багатьох хімічних, миючих засобах і фарбах. Крім іншого, алое не вимагає особливого догляду, тому при вирощуванні можна просто забути, що він у вас є.

Філодендрон

Філодендрон неможливо не помітити – його величезне і виняткове листя привертає увагу, тому його часто вибирають в якості доповнення до декору. Ці кімнатні рослини також поглинають велику кількість фармацевтичного альдегіду з повітря. На жаль, через поглинання великої кількості шкідливих речовин самі філодендрони стають шкідливими для використання, тому не дозволяйте домашнім тваринам або дітям, їсти або жувати стебло з листям.

Фікус ліроподібний

Якщо ви спостерігаєте тенденції рослин, то повинні помітити, що фікус з ліроподібним листом все частіше з’являється на сторінках інтер’єрних журналів. Це фотогенічна та красива рослина, яка не тільки прикрашає будинок, але й очищає його від алергенів. У кімнаті, де знаходиться ця рослина, рівень кисню вищий.

Спатіфілум

Серед рослин, позитивно оцінених НАСА, найвищі позиції займає спатіфілум. Лілія світу, звана кімнатною рослиною, прекрасно виглядає в будь-якому інтер’єрі, плюс вона очищає повітря від бензолу, формальдегіду, трихлоретилену, амонію.

Джерело

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий