Вибух на Ковалевської: у потерпілої жінки опіки 40% тіла

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Вчора, 18 грудня близько 11:40 год. у м. Львові, по вул. Ковалевської, 3, в квартирі на третьому поверсі трьохповерхового житлового будинку, відбувся вибух газу, без подальшого горіння. Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Внаслідок вибуху частково зруйновано загальний балкон на третьому поверсі, пошкоджено несучу фронтальну стіну та перекриття, загальний балкон на першому поверсі, вибито 2 вікна.

Внаслідок події травмовано дві особи: чоловік 1975 року народження (стан легкий, отруєння продуктами горіння не підтвердилось), госпіталізовано до обласної клінічної лікарні та жінка 1973 року народження (стан середньої важкості, опіки 40 % тіла), госпіталізована до 8-ої міської клінічної лікарні.

З будинку евакуйовано 10 осіб.

Місце події огороджене та взято під охорону працівникам “Муніципальної варти”. Припинено подачу газу на весь будинок. Мешканців будинку тимчасово розселено, двоє осіб заселені в хостел «DROVA» в м. Львові по вул. Джерельна 55 «а», інші мешканці будинку тимчасово проживають в родичів.

Більше фото з місця події можна побачити ТУТ.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий