“Визнати не винним”: Скандального ексчиновника виправдали – суд оголосив шокуюче рішення

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Екс-начальник управління житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Юрій Голець виправданий у справі про пожежу та загибель людей на міському сміттєвому полігоні чотири роки тому.

Про це повідомляє сайт Єдиного державного реєстру судових рішень

“За звинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 367 КК України (службова недбалість, що призвела до тяжких наслідків), визнати невинним і виправдати”, – зазначено в тексті вироку Галицького районного суду міста Львова.

Прокуратура вимагала визнати Гольця винним у тому, що він як посадова особа не вживав заходів для забезпечення стійкості полігону твердих побутових відходів, що призвело до тяжких наслідків, зокрема і до загибелі трьох пожежників і зникнення співробітника комунального підприємства “Збиранка”.

Під час судового розгляду колегія суддів під керівництвом Ірини Волоско дійшла висновку, що звинувачення щодо Юрія Гольця в тому, що він “не вжив інженерних заходів для забезпечення стійкості полігону як споруди, його довговічності і безпеки для навколишнього природного середовища, а також у незабезпеченні підприємством під час складування відходів безпечних величин відходів укосів полігону, належне його ущільнення і пересипання ізолюючим матеріалом”, не знайшли свого підтвердження.

Також суд виправдав Гольця від звинувачень у тому, що він своїми діями завдав матеріальних збитків на загальну суму 1,331 млн грн. За версією звинувачення, йшлося про витрати на авіапаливо для проведення робіт під час гасіння пожежі, витрати на рятувально-пошукові роботи та на виплати одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих співробітників ДСНС. Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий