Використання другої вакцини від COVID-19 схвалили у США

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Дозвіл на екстрене використання дозволяє поширювати вакцину Moderna COVID-19 в США для використання особами віком від 18 років.

Використання другої вакцини від COVID-19 схвалили у США - США, коронавірус, вакцина - injection 5722329 640

Адміністрація США з питань харчових продуктів і медикаментів (FDA) видала дозвіл на екстрене використання другої вакцини для профілактики коронавірусної хвороби. Про це повідомляє FDA.

Запевняють, що вакцина Moderna COVID-19 може бути ефективною у запобіганні COVID-19: після того, як людина її отримає, організм вироблятиме копії білка, який не викликає хвороби, але викликає імунну систему.

Використання другої вакцини від COVID-19 схвалили у США - США, коронавірус, вакцина - needle 5003627 640

Завдяки наявності двох вакцин для профілактики COVID-19, FDA зробила ще один важливий крок у боротьбі з цією глобальною пандемією, яка щодня спричиняє величезну кількість госпіталізацій та смертей у Сполучених Штатах”, – заявив комісар FDA Стівен М. Хан, доктор медичних наук.

Згідно з даними FDA, вакцина має ефективність – 94,1%

“Погляд” раніше писав, що у США стартує масова вакцинація від COVID-19. Читайте також, що підлітки США стали учасниками випробування вакцини від Moderna.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий