Жіноча юніорська збірна України стала віце-чемпіоном Європи

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Збірна зі спортивної гімнастики стала срібним призером чемпіонату Європи.

Жіноча юніорська збірна України стала віце-чемпіоном Європи - чемпіонат Європи, срібло, гімнастика, бронза - orig 517122

За даними Europeangymnastics, за результами командної юніорської першості 1 місце посіла Румунія, 2 – Україна, а 3 – Угорщина.

Жіноча юніорська збірна України стала віце-чемпіоном Європи - чемпіонат Європи, срібло, гімнастика, бронза - Epht9rVXYAE5hLc 2000x572

До того ж, за результати індивідуального багатоборства, українка Даніела Батрона стала бронзовим призером в індивідуальному багатоборстві:

  1. Ана Барбосу (Румунія) – 54,599 бала
  2. Марія Чеплінскі (Румунія) – 50,499 бала
  3. Даніела Батрона (Україна) – 49,832 бала
Жіноча юніорська збірна України стала віце-чемпіоном Європи - чемпіонат Європи, срібло, гімнастика, бронза - EphuQF7XIAINkvw 2000x627
Фото: European Gymnastics

Проте, серед юніорів цього року не проводяться окремі фінали в індивідуальному і командному багатоборстві, а результат визначався за результатами кваліфікації.

Також завершилася кваліфікація і у дорослих змаганнях. Там наша збірна в кваліфікації показала 2-й результат і виступить в командному фіналі. Наші гімнастки будуть представлені у всіх фіналах в окремих видах.

Як повідомляв “Погляд”, юні гімнасти перемогли на чемпіонаті Європи. Змагання серед чоловіків проходило в турецькому місті Мерсін.

“Погляд” писав, що у чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств спортсмени Київщини отримали друге місце.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий