Кава в паперових стаканах може бути причиною розладів здоров’я

Інше...

Пластикова плівка, яка покриває одноразові стаканчики зсередини, може розпадатися на мікрочастинки, які осідають в людському організмі і шкодять здоров’ю.

«Ми поки не знаємо, як саме відбивається на людському організмі мікропластик, але можна говорити зі стовідсотковою впевненістю, що він приховує в собі негативний вплив. Тому дуже важливо звести до мінімуму контакт з джерелами мікропластикового забруднення. Це не тільки одноразовий посуд, але і величезна кількість речей, які оточують нас у повсякденному житті – наприклад, одяг, косметичні засоби, автомобільні шини, і так далі», — сказала автор дослідження Судха Гоель виданню Cape Town Etc.

Вчена також зазначила, що випивши три порції кави з одноразових паперових стаканчиків, людина отримує не менше 75 тисяч мікропластикових частинок, які осідають в організмі і призводять до потенційно небезпечних наслідків.

Пластикові частинки з’являються в гарячому напої через п’ятнадцять хвилин – саме такий час в середньому займає вживання гарячої кави з паперового стаканчика.
Джерело

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий