Кілька справ, які треба зробити до Нового року

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Новий рік не лише починає відлік, а й знаменує новий етап нашого життя. Саме тому психологи рекомендують закінчити усі справи у році, що минає, щоб у новому витратити час на подальший розвиток — як професійний, так і особистий. Крім того, деяким речам не місце у новому розділі вашого життя, інформує Ukr.Media.

Чистимо кеш

Прибирання вимагає не лише письмовий стіл, але й наш постійний супутник (ні, не телефон) — комп’ютер або ноутбук. Почистіть пошту, пройдіться по історіях пошуку, почистіть кеш, видаліть архівні і непотрібні файли з жорсткого диска, відсортуйте фото і відео, які досі ще чекають на свій час. Не залишайте це «задоволення» на свята.

Ніяких паперових завалів


Згадайте, скільки чеків, паперів і різних талонів ми зберігаємо вдома, просто забувши викинути, а іноді і просто складаючи у стіл. Не варто нести усі папери у новий рік, витратьте кілька годин у вихідні, щоб розібрати паперові купи, які є у кожного. Перевірте усі документи, можливо, серед них є ті, які вже ніколи не знадобляться, а тому і зберігати їх немає сенсу. Якщо у вас є невирішені справи з банками або стільниковими операторами, рекомендується також закрити усі угоди, з якими ви плануєте розібратися, але досі не можете знайти час.

Налаштовуємося на позитив

Коли ми розібралися з паперами і мережевими проблемами, час зайнятися власними думками — намагаємося сформувати позитивне мислення. За сучасних умов досить важко залишатися у відмінному настрої, однак це не привід накручувати себе і перетворюватися на вічно незадоволену життям людину. Подумайте про усе гарне, що сталося за цей рік саме з вами, а тепер уявіть, скільки ще позитивного відбудеться у майбутньому році, тобто вже незабаром. Подібні думки автоматично підвищують настрій, яким ви ділитеся з рідними і друзями.

Фільтруємо оточення

І останнє, що варто «відформатувати» у своєму житті — коло спілкування. Відомо, що люди навколо нас формують нашу свідомість, а тому не можна дозволяти чужій думці впливати на свій настрій і плани, хоча іноді ми все ж таки піддаємося. Чи є у вашому оточенні токсична людина, після спілкування з якою ви не відчуваєте нічого, крім спустошення? Якщо є хоч натяк на агресію у ваш бік або відмова прийняти вашу особистість, спілкування з такою людиною має завершитись вже цього року. Час ще є!Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий