Міністр зблід! Нардепи збунтувалися, документ уже в Раді – гидко! Скандальна заява, українці не чекали

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Народні депутати від “Європейської солідарності” та “Голосу” внесли постанову про звільнення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки

Про це повідомив народний депутат від “Європейської солідарності” Микола Княжицький у facebook.

“Долучився до авторів постанови про звільнення Сергія Шкарлета з посади міністра освіти. Я не люблю особистісних звинувачень. Для мене прикро, але не вирішально те, що Шкарлет робив кар‘єру у часи Януковича. Гидко інше. Шкарлет плагіатор став міністром завдяки кнопкодавству”, – написав Княжицький.

Він додав, що нефаховість у сфері освіти призводить до морального падіння.

“Як можна дитині казати, щоб вона не списувала і не обманювала після цього? Міністр освіти- це не міністр промисловості. Там нефаховість призводить до економічного падіння країни, тут – до морального”, – зазначив Княжицький.

Опубликовано Миколой Княжицьким Пятница, 18 декабря 2020 г.


Нагадаємо, 17 грдуня за Сергія Шкарлета віддали голоси 226 нардепів – це мінімально необхідна кількість голосів для прийняття такого рішення.

У фракції “Голосу” заявили, що нардеп ОПЗЖ Григорій Суркіс, чия картка проголосувала за призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки, не був присутній у залі засідань протягом дня.

18 грудня стало відомо, що фракції “Європейської солідарності” та “Голосу” подадуть в суд через можливе кнопкодавство під час призначення Сергія Шкарлета міністром освіти.

Студентські організації КПІ, КНУ, УКУ, НаУКМА та університету Грінченка засудили призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий