Новини дня від 18.12.2020 інформаційна агенція Погляд

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Новини дня від 18.12.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • – Побиття та катування праскою
  • – Конфлікт між районною та міською радою Вишгорода
  • – Поліцейський Миколай

Про це і не тільки далі у випуску.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням – Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

10 хвилин – протягом такого часу швидка повинна доїхати до пацієнта у критичному стані. Заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як під час онлайн-брифінгу прокоментувала нові нормативи в роботі бригад екстреної меддопомоги. Відтепер скасовано розподіл громадян на сільських та міських жителів. Час доїзду визначається не за територіальною належністю, а за пріоритетним станом пацієнта. Якщо людина у критичному стані – час доїзду 10 хвилин, до 20 хв – час доїзду, коли несвоєчасне надання меддопомоги може призвести до різкого погіршення стану здоров’я.

Побиття, порізи, заливання очей горілкою та катування розпеченою праскою. Так нападники знущалися над родиною у селі Лубянка Бородянського району. Зловмисники намагалися дізнатися де господаря ховають гроші. Бандитами виявилися жителі Ірпеня. Як розкрили резонансний злочин  –  знає Юлія Власенко.

В Ірпені не вщухають пристрасті щодо забудови по вулиці Павленка. Тут багатоповерхівку зводять просто посеред приватного сектору. Для того, щоб відповісти на численні питання місцевих приїхали представники архітектурної комісії міськвиконкому Ірпеня. Чим завершилась зустріч,  розкаже Юлія Власенко.

Конфлікт між  Вишгородськими районною та міською радами. На сесії райради мали передати деяке майно та майнові комплекси міській владі. Але цього не відбулося, тому медичні установи, заклади культури та спорту можуть залишитись без фінансування.  В чому причина такої ситуації та чим це загрожує місту дивіться в сюжеті.

Студента з Ірпеня звинуватили у ДТП.  У ірпінському суді розглядають справу автопригоди,  яка сталась 2 роки тому у Києві. Звинувачений свою вину заперечує і та протилежну сторону стягнути з нього кошти. Хто ж насправді винен у ДТП розбиралась Мілена Терещенко.

Новини дня від 18.12.2020

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий