Після провалу! Екс-чиновник випалив – так просто не закінчиться! Зеленського викрили: налаштлований рішуче

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Колишній виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко, який 17 грудня не був призначений першим віце-прем’єром – міністром енергетики України, буде продовжувати боротьбу за місце в уряді.

Як сказав Вітренко в інтерв’ю YouTube-каналу Сергія Лещенка, першою його емоцією після невдалого голосування у Верховній Раді було полегшення.

“Але потім я зрозумів, що це, швидше за все, так легко не закінчиться. Мається на увазі, що президент налаштований стратегічно і по-бійцівські. А потім вже і я почав думати, що не потрібно здаватися, особливо з огляду на, що якихось аргументів серйозних, чому я є невідповідною кандидатурою, я не почув у залі від депутатів”, – зазначив ексчиновник.

За його словами, президент Володимир Зеленський і фракція “Слуга народу” запевнили, що будуть пропонувати кандидатуру Вітренка повторно.

Нагадаємо, 17 грудня Раді не вистачило 40 голосів для призначення Юрія Вітренка віце прем’єр-міністром – міністром енергетики. Раніше профільний комітет відхилив його кандидатуру.

Сам колишній менеджер “Нафтогазу” під час свого виступу в Раді заявив, що йому запропонували посаду, враховуючи його ефективну роботу в НАК. Варто відзначити, що збитковим “Нафтогаз” став, зокрема, в результаті роботи самого Вітренка (за 9 місяців 2020 року збиток склав 600 млн доларів).

За інформацією джерел, зараз розглядається питання тимчасового призначення Вітренка в.о. міністра енергетики.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий