У Львові рвонула багатоповерхівка, постраждалих виносили на руках: “Де нам тепер жити?”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Львові стався вибух в одній з квартир багатоповерхового будинку. В результаті події постраждала сімейна пара.

Детальніше про це розповідає “ТСН“у своєму сюжеті.

Повідомляється, що в центральному районі Львова стався вибух: ударна хвиля виходила від однієї з квартир житлового будинку, розташованої на третьому поверсі. В результаті події була зруйнована Зовнішня стіна і перекриття між квартирами.


Під час вибуху в оселі перебувала сімейна пара – подружжя 44 і 45 років. Спочатку рятувальники вивели з будівлі жінку, а після винесли постраждалого чоловіка на ношах. У останнього діагностували отруєння продуктами горіння, а ось його дружина знаходиться у важкому стані: у неї опіки 3-4 ступеня обох кистей рук і опік обличчя 2 ступеня.

На момент події в будинку перебувало 10 мешканців, ніхто з них не постраждав.

У газовій службі повідомили, що вибух стався, за попередньою інформацією, внаслідок витоку газу. На щастя, ударна хвиля не викликала загоряння.

На даний момент рятувальники оцінюють збиток для будівлі, а всіх мешканців сусідніх квартир тимчасово виселили. Їм дозволили забрати деякі речі і направили в готелі або знімні квартири. Через кілька днів служби розкажуть, чи придатний для життя будинок або буде визнаний аварійним.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий