У мережі з’явилися фото військового офшорного судна розвідки США

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Сайт MarineTraffic порадував читачів свіжими фотографіями американського офшорного судна HOS «Red Rock», зафрахтованого Командуванням морських перевезень США для випробувань перспективної системи гідроакустичної розвідки SURTASS-E. Фотографії з недавнього візиту судна в Ісландію, а також більш ранні, що датуються 2019 роком.

Судно використовується військово-морським флотом США в якості носія перспективною модернізованої системи гідроакустичної розвідки SURTASS-E для стеження за російськими підводними човнами в Атлантиці.

Система складається з окремих модулів, кожен з яких (за винятком пристрою вибірки і постановки антени) поміщається в стандратному ISO контейнері і розміщується безпосередньо на палубі судна. Всього таких контейнерів сім, і в них знаходиться все необхідне обладнання, включаючи пост обробки інформації, що надійшла з антени і пост зв’язку для передачі отриманих даних по супутниковому каналу зв’язку в NOPF Dem Neck (на другому фото добре видно той самий контейнер з комунікаційними антенами, дата зйомки – листопад 2019, в базі).

Нагадаємо:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий