У якому місяці ваш чоловік народився — таке і буде з ним життя

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Ось вона — справжня істина…

Січневий чоловік

Чоловіки, народжені в січні, індивідуалісти до кінчиків пальців. Вони володіють сильною волею та проникливістю, тому з легкістю розуміють в чому суть речей. Це надійні чоловіки, які завжди допоможуть у відповідальну хвилину. Також до нього часто звертаються за порадою, адже він мудрий та прямолінійний, ніколи не буде обманювати.

Мінусом цих чоловіків є їхня нетерплячість та прагнення до змін. А ще вони розуміють, що все залежить від них самих та не скаржаться на долю.

Лютневий чоловік

Це чуйні та добрі чоловіки, які мають стальні нерви. Попри це, вони залишаються ніжними та чутливими. У них гострий розум та присутнє відчуття прекрасного, але це не завжди стосується їхнього зовнішнього вигляду. Одягаються вони просто та комфортно.

Ніколи не дослухається до чужих порад, але робить все так, як йому хочеться. Також він трішки наївний, адже може висувати взагалі безнадійні ідеї.

Березневий чоловік

Це чоловік, який знає, як себе подати. Він наділений хорошими манерами, спокійний, його важко розлютити. Любить самовдосконалюватися, а ще розумний. Не любить критику у свій адрес, а ще взагалі не вміє іти на компроміси.

Йому завжди вдається знайти правильно рішення та вийти сухим із води. Нестриманість йому не властива, але от коли трапляється вибух емоцій, то може наговорити неприємностей, за що потім себе картає. У нього багата фантазія, яка дозволяє генерувати неймовірні ідеї.

Квітневий чоловік

Квітневий чоловік доброзичливий, багатослівність для нього не характерно, людина справи.

Ці чоловіки є дуже надійними. Правда, одружуватися їм краще у старшому віці, коли вони вже достатньо повеселяться. Вони не лише хороші чоловіки, а й чудові друзі. Вони ніколи не будуть говорити щось у вас за спиною, а завжди відверті та не приховують власних емоцій.

Є у нього риса в характері, яку цінують всі тещі, – поступливість, майже завжди спокійний, ґрунтовний, працьовитий і сумлінний.

Травневий чоловік

Цей чоловік буквально все схоплює на льоту, хоча інколи може здаватися навпаки. Нетерплячий, тому не любить зволікати. Обожнює комфорт та щасливий, коли реалізував себе. В ньому поєднуються неймовірне — невичерпний гумор і весела вдача, з іншого – цинізм і дратівливість.

Любить проводити час в компанії друзів, тому його життя веселе. Цей чоловік впертий, тому робить тільки так, як вважає за потрібне. Часто він занадто завзятий та консервативний і не прагне подивитися на життя під іншим кутом.

Червневий чоловік

А цим чоловіком просто начхати на думку оточення. Вони роблять все так, як вважають за потрібне, а ще мають вплив на інших людей. Можуть ставати лідерами в колективі. Він не відчуває злості чи заздрості до інших, адже повністю зосереджений на власному розвитку та досягненнях.


Енергійний та швидкий у роботі й не терпить надмірної опіки. Дуже волелюбний. Рідко звертається до лікарів, адже він просто не має часу, щоб хворіти.

Липневий чоловік

Це найчуттєвіші та найвірніші чоловіки, а ще вони обожнюють яскравих та гарних жінок, тому їхня жінка має бути гарної зовнішності. Натомість вони завжди підтримають та ніколи не дадуть приводу сумніватися в собі. Це той чоловік, який ніколи не буде шукати стосунки на стороні. Кохання — це сенс їхнього життя, заради якого вони готові на все.

Часто вони занадто запальні та імпульсивні, а ще в міру вперті. Витривалість допомагає досягти бажаного в житті.

Серпневий чоловік

Серпневий чоловік натура мужня. Хоча частенько дратується через дрібниці. Одягається вишукано. Зразковий чоловік, відмінний сім’янин.

Свою обраницю він кохає всім серцем та носить на руках все життя. Він цінує дружину, розуміє та намагається допомогти. Ще однією його головною особливістю є безумовна любов до дітей. Йому вдається поєднувати в собі всі кращі чоловічі якості, і саме тому поряд з таким чоловіком улюблена дружина сама стає вишуканою, доглянутою і знає собі ціну.

Цей чоловік наполегливий у виконанні поставленої мети. Багато рис характеру успадковують від матері. Часто любить справляти гарне враження та любить похвалу.

Вересневий чоловік

Ці чоловіки скритні та рідко демонструють власні емоції. Вони завжди хочуть вберегти свою жінку від власних проблем та переживань. Це вірні люди, які кохають свою половинку і готові заради неї на все. Вони можуть інколи ображатися, але це триває не довго. Це надійні чоловіки, на яких завжди можна покластися.

Вересневий чоловік розумний, інтелектуальний, прагне домінувати в суспільстві друзів і близьких. Вільний час любить проводити біля телевізора; відчуває надзвичайну насолоду, риючись в бібліотечних підшивках газет і журналів і вишукуючи щось цікаве, щоб здивувати друзів і колег своїми знаннями. В житті для нього основним є сім’я.

Жовтневий чоловік

Це душевний чоловік з хорошою логікою та інтуїцією. У всьому прагне до гармонії та вміє шукати компроміси. Але не завжди демонструє свою гнучкість. Інколи здатний не безкорисливі вчинки, але більшість справ робить з власної вигоди.

Чудово розв’язує проблеми та не піддається емоціям. Мислить по-діловому, мудрий. Окрім цього він гостинний та привітний, йому притаманний консерватизм. До нових ідей ставиться обережно, з певною часткою скептицизму.

Листопадовий чоловік

Це серйозні чоловіки, дипломатичні та пунктуальні. В людях поважає ввічливість та порядність. Він може знайти спільну мову з надзвичайно різними людьми, але буває занадто імпульсивний під час суперечки. Інколи можуть проявляти жорстокість та впертість, не любить дослухатися до чужої думки

В родині прагне до спокою, при цьому віддає перевагу серйозним почуттям, що дають відчуття стабільності. Відносини з дітьми дружні Якщо це справжнє кохання, то стосунки з цим чоловіком мають бути щасливими.

Чоловік, який народився в грудні

Зазвичай це замкнуті особистості, які обмежують своє спілкування з людьми. У них є своє коло рідних, з якими можуть почувати себе комфортно. Якщо ви стаєте близькою людиною цього чоловіка, він здатний заради вас на все. Це дуже цілісні особистості, енергія яких спрямована на розвиток, а це значить, вони будуть стимулювати розвиватися і улюблену жінку.

Грудневий чоловік працьовитий і надзвичайно працездатний. Ніколи не сидить на місці й прагне до розвитку у всьому. Ще заощадливий та розумний.

Ви згідні з цим описом?Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий