“Ходіння по муках”. Пролунала резонансна заява, Кабмін на ногах – затягують вузол. Почули усі: приниження

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Україні сьогодні продовжують накопичуватися борги населення за оплату комунальних послуг, система субсидій не може вирішити дану проблему.

Про це заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” народний депутат від “Батьківщини” Михайло Цимбалюк.

“Що таке субсидії? Це віртуальні гроші, які людина не бачить, і вони передаються з однієї установи до іншої. І є монетизація субсидій, це позитивна річ, але повинен бути стимул, щоб не отримувати субсидії, а вкладати в енергозберігаючий котел, утеплювати вікна, стіни тощо. Зараз, на жаль, відбувається накопичення боргів. Люди ходять за субсидіями, принижуючись, це як ходіння по муках. Це неправильно, і цей уряд, навпаки, затягує вузол всіх цих проблем, не вирішуючи їх”, – сказав він.

Раніше заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко розповів, як відбудеться індексація пенсій в Україні.


“На сьогодні передбачено, що індексація відбудеться так, як це було озвучено. Якщо говорити про бюджет і кошти, ми говоримо про те, що бюджет 2020 року у своїй більшості виконувався при мінімальній зарплаті 4 723 грн, яка у нас діяла більшу частину року, зараз у нас є 5 тис. грн, буде 6 тис. і з грудня 6 500”, — сказав він.

За словами чиновника, збільшення мінімальної зарплати потягне за собою інші зміни.

“Це все вплине і на розмір середньої зарплати, і на розмір доходів, фонду оплати праці, з якого виплачуватиметься єдиний соціальний внесок. Попередні розрахунки, які нам дали Фіскальна служба і Мінфін, показують, що цього буде достатньо для забезпечення виплати”, — сказав він.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий