Чекали 15 років: в Яремче завершили реконструкцію школи (ФОТО)

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

18 грудня у місті Яремче урочисто відкрили новозбудований другий блок Яремчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Читайте також: У Франківську визначили переможців премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Шептицького (ФОТО)

На захід завітали заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, заступник голови обласної ради Микола Палійчук, представники міської влади, педагоги та громада Яремче.

Як зазначають в ОДА, рішення про добудову існуючого приміщення школи було прийнято міською владою у 2005 році. Відтак було розроблено проєкт освітнього закладу й у 2008 році розпочато будівництво: зведено стіни та дах, встановлено покрівлю. Однак через відсутність фінансування у 2012 році усі роботи призупинилися. Завершити реконструкцію школи вдалося завдяки Національній програмі «Велике будівництво».

«Сьогодні, напередодні найдобрішого свята – Дня святого Миколая, для школярів Яремче ми відкриваємо новозбудований корпус загальноосвітньої школи, де у комфортних та оснащених сучасним обладнанням класах навчатимуться учні 5-11 класів. Переконаний, що тільки якісна освіта може сприяти розвитку економічних процесів як у конкретній громаді, так і в державі загалом. Бо саме зі шкільної парти формується особистість», – зазначив Фербей.

Слід додати, що цьогоріч на реалізацію даного проєкту було передбачено понад 20 мільйонів гривень із Державного фонду регіонального розвитку та близько трьох мільйонів коштів місцевих бюджетів. Окрім того, майже п’ять мільйонів з обласного бюджету спрямували на придбання обладнання.


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий