Як уникнути проблем при купівлі житла на вторинному ринку

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Щоб не стати жертвою шахраїв при пошуку квартири на вторинному ринку житла, відвідайте сайт dimdim.ua/sale або завантажуйте додаток «Дімде» на телефон.

Каталог цього сайту і додатки включає великий вибір квартир в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Розробники сайту і додатки подбали про вашу безпеку: всі пропозиції проходять перевірку, оголошення складно інформацією видаляються, а їх автори блокуються.

Додаток доступний в Google Play для Android і в App Store для IOS.

Знайти квартиру з максимально зручним розташуванням

Щоб знайти квартиру в зручному для вас районі, вкажіть його у відповідному рядку пошукового фільтра, також ви можете відзначити станції метро, поблизу яких вам хотілося б знайти житло. На інтерактивній карті будуть відображені всі пропозиції з цінами.

На відміну від інших сайтів з пошуку нерухомості, ви будете бачити тут точне розташування будинку, в якому продається квартира, а не просто район і назва вулиці. Таким чином, ви зможете попередньо оцінити, наскільки для вас зручно розташування з точки зору важливих об’єктів інфраструктури, наприклад: віддаленість від зупинок громадського транспорту, магазинів і т.д.

Повідомлення про потрібні квартири

Після звантаження програми та першого налаштування пошукових параметрів, ви будете отримувати повідомлення про всі нові квартири, які підходять вашим вимогам. Крім розташування ви можете вказати:

  • кількість кімнат і площа квартири;
  • діапазон вартості;
  • поверховість.

Відмінна функція – кнопка «Від господаря» і виділення відповідних оголошень ярликами – це можливість знайти пропозиції від власників квартир, без необхідності оплачувати послуги рієлтора. Функція доступна і в додатку, і на сайті https://dimdim.ua/sale.

На що звернути увагу при виборі квартири на вторинному ринку

Купівля житла на вторинному ринку вимагає уважності та навіть пильності. Квартира – це не та покупка, яку можна легко і швидко повернути або перепродати, якщо після операції спливуть нюанси, які зовсім не будуть вас задовольняти.

На що звернути увагу в першу чергу:

  • стан квартири, давність ремонту, комунікації;
  • сусіди;
  • стан самого будинку, і хто його обслуговує: ОСББ чи Керуюча компанія;
  • наявність боргів по комунальних платежах;
  • прописані неповнолітні – краще щоб їх виписали до угоди і прописали в інше місце;
  • перепланування, заміна газового обладнання – оформлено це все належним чином.

Деякі пункти цього списку можуть послужити приводом для хорошого торгу, і в підсумку ви можете купити квартиру навіть з боргами та неузаконеною заміною газової плити або незначною перепланування, яка не торкнулася несучих конструкцій будівлі. Після покупки ви просто оформите все самостійно.

Однак, якщо перепланування квартири торкнулася несучих стін, краще від подібного варіанту відмовитися, щоб уникнути значних витрат і ускладнень при оформленні або більш того – серйозних руйнівних процесів.

*на правах реклами


Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram — найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Loading…

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий