Зеленському вдалось – Медведчук і Порошенко шоковані, почалось! Торги тривають – країну трясе

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент України Володимир Зеленський, в інтерв’ю виданню The New York Times заявив, що Україна не увійшла до переліку країн, які першими отримають вакцину від коронавірусу, оскільки наша держава втратила позиції в світі і Європі.

Такими словами почали своє повідомлення в телеграм-каналі “Спостерігач”.

Далі прямим текстом:

За його словами, на питання про отримання Україною вакцини, могли б вплинути Сполучені Штати Америки і Великобританія.

“Тут ми повинні бути, скажімо так, акробатами в політиці, щоб примудритися якимось чином потрапити в пріоритет країн, повинні бути дуже гнучкими, дипломатичними. Звичайно, я б цього не хотів, звичайно ж, будь-який закон, який блокує експорт вакцин, я як президент не можу підтримувати просто тому, що це ще один крок до того, що ми можемо бути в кінці черги по вакцинації, а значить, більше українців загине. я не можу підтримувати будь-яке подібне законодавство будь-якої країни, навіть якщо це наш стратегічний партнер, незалежно ні від чого”.

Він припустив, що питання вакцинації може стати ще одним геополітичним ударом. Росія, за його словами, може почати ще одну інформаційну війну через свою вакцини “Супутник”.

“Тому що вакцину “Супутник” сьогодні пропонують в суспільстві і в інформаційному просторі України. Російська Федерація використовує для цього телеканали, зокрема українські, які є союзниками політики Російської Федерації. Звичайно, пояснити українському суспільству, чому якщо Америка і Європа не дають тобі вакцину, ти не повинен брати її у Росії, – будь-якій людині, яка помирає, пояснити це неможливо “

При цьому Зеленський підкреслив, що Україна не буде використовувати російську вакцину, яка не пройшла всі випробування.

“У нас з вами немає реальних доказів, що ця вакцина має стовідсотковий позитивний ефект. Більш того, я не можу взяти відповідальність за вакцину, наслідків дії якої ми не знаємо. Україна перш за все засновує своє рішення на тому, щоб вибрати безпечну вакцину”, – зазначив глава держави.

Також варто відзначити, що торги за російську вакцину тривають. І хоча Зеленський заявив, що не має наміру закуповувати Супутник-V, не знаючи наслідків її дії, в схему із закупівлі підключився Медведчук. І схоже, що якщо поставки підуть на територію ЛДНР, в Україні також “несподіваним” чином може з’явитися російська вакцина.


Також цю тему прокоментував і екс-нардеп Семен Семенченко в своєму Фейсбук.

“Прочитав в інтерв’ю Зеленського що Україна отримає вакцину від ковід -19 так пізно тому що” Україна втратила свої позиції в світі “. На картах вакцинації ми бідна країна і отримаємо її одними з останніх. Хто винен? Так звичайно. Колишня партійна номенклатура, бандити, чиновники, потім олігархи.

Вони всі працювали над цим протягом 20 років. Але вони повинні в другу чергу. В першу чергу повинна більшість українців. Яка дозволяє їм це робити. Які раз по раз приводять до влади тих, хто їх грабує. Хто сидить на дивані і мудрує коли треба виходити з активною меншістю на вулицю і вести за вухо злочинців у в’язницю. Яке плює на тих хто їх захищає і аплодує тим хто зробив їх бідною країною.

І коли наступного разу ви задасте питання чому США і Ізраїль вакцинується сьогодні, інші країни завтра, а ми в третю чергу то згадайте що вірус дурості і байдужості набагато небезпечніше ковід 19. У країні, звичайно, є люди які мають антитіла до вірусу дурості і байдужості. Але поки їх занадто мало. А вакцину від “моя хата з краю” на жаль поки не придумали … “

У телеграм-каналі “Легітимний” відзначають, що вже незабаром на Донбасі може з’явитися російська вакцина.

Наше джерело з Кремля повідомляє, що Росія має намір організувати в ЛДНР першу гуманітарну партію з 20.000-50.000 доз вакцин проти коронавірусу.

Це станеться в січні 2021 року, після буде друга, третя, четверта і п’ята партія гуманітарного вантажу, який в цілому за 2021 рік становитиме близько мільйона доз вакцини від Росії для жителів ЛДНР.

Росія поспішає поставити свою вакцину в ЛДНР раніше, ніж вона з’явиться в самій Україні.

Джерело доповнює, що ще немає точної офіційної інформації щодо передачі гуманітарного вакцинного вантажу Росією для ЛДНР, так як росіяни сподіваються ще продавити свою вакцину на український ринок. Як тільки вони остаточно зрозуміють, що немає шансів, так відразу кейс з вакцинами для ЛДНР буде вирішене і запущений в блискавичну реалізацію.

Джерело з Офісу Президента підтверджує інформацію, що вакцинний кейс ЛДНР присутній в торгах між ОП України і АП РФ і вказує, що є навіть інформація, що Медведчук і партія ОПЗЖ хоче підключитися до вирішення вакцинного кейса для ЛДНР, закупивши в приватному порядку російські вакцини і передавши їх владі ЛДНР або представникам “Червоного хреста і ОБСЄ”, тим самим медійно повернувшись в переговорний Донбаський кейс.

ДжерелоПоділитися в соц.мережах

Добавить комментарий