Очищувальний вогонь нищить “чаклунські” прикраси

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

13 грудня головну ялинку країни на Софійській площі у Києві прикрасили різдвяною зіркою, замість “чаклунського” капелюха, який демонтували.

19 грудня у Києві, під час проведення церемонії відкриття новорічної ялинки на Софіївській площі було запалено піротехнічні вогні, внаслідок чого відбулося загорання гірлянди, розташовваної неподалік ялинки. Обслуговуючим персоналом загорання було ліквідовано за допомогою вогнегасника. Підрозділи ДСНС не залучались. Постраждалих внаслідок даної події немає.

А в місті Чаплинка, що на Херсонщині, новорічна ялинка, яку встановили на майданчику біля будинку культури, згоріла повністю. За попередньою інформацією, загоряння сталось внаслідок замикання електроконтактів новорічної гірлянди. Із отриманих показів попередньо встановлено, що навмисного підпалу не було. Це підтверджується відеозйомкою молодих людей, які на той час були біля ялинки. На відео зафіксовано, що полум’я почало розповсюджуватися по поверхні штучної ялинки на висоті кілька метрів від землі.

Нагадуємо:

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий