“Президент Зеленський з березня піде у тінь… його спробує усунути його ж команда”, – астролог

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Зірки “радять” недосвідченому правителю заради власоного порятунку позбутися теперішнього оточення

На політичній арені України протягом 2021-2022 року з’являться нові політичні сили, які впливатимуть на долю держави. Про це розповіла астрологиня Олена Максимова, зазначають Патріоти України.

“Президент Володимир Зеленський з березня на деякий час піде у тінь, – говорить астрологиня. – Від справ його спробує усунути його ж команда. Оточення регулярно відправлятиме гаранта у відпустки та відрядження. Він не виправдає очікувань своїх виборців, тому має готуватися до нищівної критики. Противники зніматимуть провокаційні відео, у яких він виглядатиме смішно, а тому рідше з’являтиметься на людях”.

Якщо президент хоче всидіти у сідлі, повинен переглянути оточення.


“Невміння працювати з кадрами призведе до того, що його спробують відсторонити від влади його ж люди. Мало які рішення зуміє прийняти, ледь встигатиме відбивати зовнішні виклики. Згаснуть ініціатива і запал, які були у президента на початку каденції. Мало перейматиметься за долю країни, більше вирішуватиме власні питання”, – каже астрологиня.

За її прогнозом, 2021 рік може стати для влади Зеленського останнім.

“Президент втрачає віру, що можна щось змінити, – розповідає Максимова. – Забракне енергії для того, щоб повести за собою народ. Зуміє повернути свій авторитет та популярність, якщо збере навколо себе розумних і впливових політиків, фінансистів і громадських діячів. А ще якщо довірятиме своєму народу та підтримає його ініціативи”.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради вже обігнав свого неформального начальника за рейтингом довіри українців. А відомий політичний журналіст Віталій Портников прогнозує Володимиру Зеленському нульовий президентський рейтинг до кінця 2021 року, якщо той ща вседить у своєму “кріслі”.Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий