Святий Миколай зі Львова привітав дітей з прифронтових населених пунктів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Зі Львова на Луганщину завітав автомобіль військового святого Миколая. Мікроавтобус навантажений подарунками для захисників України та місцевих дітлахів. Про це інформує пресцентр ООС.

“Святий Миколай — захисникам на Сході” – щорічна святкова акція, яку влаштовують працівники будинку офіцерів у Львові, військові капелани та представники волонтерських організацій.

Роль “Святого Миколая” виконав особисто начальник Львівського будинку офіцерів — полковник Віталій Провозін.

Святий Миколай завітав до українських діток, які проживають у прифронтових населених пунктах на Луганщині та привітав їх солодкими подарунками. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії від казкового дійства отримали всі присутні, а приємні спогади про цей день надовго закарбуються у пам’яті малечі.

Святкову атмосферу дітлахам та їх батькам подарував військово-волонтерський «десант» 58-го Будинку офіцерів зі Львова. Вже сьомий рік поспіль цей колектив вирушає до району проведення операції Об’єднаних сил щоб подарувати свято місцевій малечі та принести дух Різдва й Нового року воїнам на передовій.

Віталій Провозін каже, що найбільшою подякою для їх творчого колективу є щастя в очах дітей та дорослих:

“Цей день є одним з найочікуваніших свят, коли малеча сповнена мрій і фантазій, вірить в казку і ангела, який обов’язково винагородить за слухняність. Коли бачиш як сяють від щастя очі дітлахів, котрим даруєш подарунки, розумієш, що їм це справді потрібно. І що наша місія дійсно важлива.”

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий