Тільки що! Зеленський вразив – надія є, гучні слова шокували всіх. Безвіз з США – потрібні кроки. Країна гуде

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент України Володимир Зеленський заявив, що на його думку стосунки зі Сполученими Штатами повинні просунутися не тільки в питанні фундаментальних речей, як промисловість та інвестиції, а й “з точки зору наших відносин в туризмі, з точки зору безвізового режиму з США”.

Про це в суботу, 19 грудня, він заявив в інтерв’ю американському виданню The New York Times.

За словами глави держави, спочатку безвіз можна було б надати для українського бізнесу, який співпрацює з американськими компаніями.

“Дуже хотів би, щоб, крім фундаментальних речей в промисловості, в машинобудуванні, ми просунулися з точки зору наших відносин в туризмі, з точки зору безвізового режиму з США, щоб наші люди могли спокійно їздити – хоча б ті, які прекрасно працюють в Україні, Сполучених Штатах і мають спільні підприємства, спільні бізнеси. Почати хоча б з цього. Мені здається, це відкрило б двері для поліпшення наших відносин “, – сказав Зеленський.

Крім того президент зазначив, що було б добре “побудувати Голлівуд в Україні”, а також “щоб в Україні з’явився Діснейленд”.

“Я вважаю, що це круто. В Європі є дуже непогані кіномайданчики – в Празі, в Угорщині. Україна, повірте мені, багата, щоб тут був такий майданчик. Ми для цього проголосували закон про рібейти. Я думаю, тут місце для інвестицій, рекламні та інші зйомки – теж гарний напрямок. Я хотів би, щоб в Україні з’явився Діснейленд “, – додав президент України.

Оцінюючи співпрацю США і України Зеленський висловив надію, що обраний президент США Джо Байден зможе обрати нового спецпредставника по Україні в США. За його словами, це має бути людина, яка розуміє українську ментальність.

Він висловив жаль, що Україна втратила спецпредставника по Україні в США Курта Волкера.

“Я вважаю, що позиція втрачена, але такий спецпредставник або такий орган повинен бути. Дуже важливо вибрати таку людину, яка буде здійснювати потрібні кроки, який розуміє українську ментальність. Важливо не помилитися в цьому кадровому питанні”, – вважає Зеленський.

За його словами, президент Байден має максимальні шанси для цього, тому що він багато працював з Україною і розуміє менталітет українців.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий