У Чорнобильській зоні виявили 3 осіб, які збирали роги диких тварин

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Вчора, 19 грудня, прикордонники Житомирського загону спільно зі співробітниками Нацполіції, під час реалізації оперативної інформації, виявили 3 осіб, які на радіаційно забрудненій території збирали роги диких тварин. Про це інформує ДПСУ.

Правопорушники, якими виявились двоє українців та один білорус незаконно проникли на відселену територію та на момент затримання встигли назбирати понад три десятки рогових утворень копитних тварин. Всі чоловіки є жителями Київщини, іноземець має право постійно проживати на території України.

Щодо затриманих правоохоронці склали протоколи за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення», рішення за якими прийматиме суд. Разом з тим, прикордонники надіслали до компетентних органів повідомлення про виявлення ознак кримінального порушення за ст.267-1 ККУ «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки». Роги оленів, цапів та лосів загальною вагою понад 50 кг вилучено.

Одного із правопорушників у травні поточного року, разом з двома іншими правопорушниками, затримали у Чорнобильській зоні. Тоді порушники встигли назбирати понад 150 кг рогових утворень диких тварин.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий