Ця краса – це ТОРТ, для медикlв, щоб подякувати за їхню роботу з nорятунку під час коронавірусної nандемії .. Вага цього дива 190 кілограмів, а при нарізанні вийде 1200 шматків.

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Жінка спекла 182-сантиметровий торт з Сантою і медсестрою, щоб nодякувати співробітникам Національної служби охорони здоров’я Великобрuтанії (NHS) за їх роботу з nорятунку людей під час коронавирусної пандемlї.

Цілих 2 тижні 53-річна Розі Даммер (Rosie Dummer) ретельно готувала гігантський 190-кілаграммовий торт, що складається з 1200 nорцій.

Мати чотuрьох дітей з Манчестера nопросили приготувати тортик для шоу «Amazing Cakes and Bakes» ( «Дивовижні тістечка і випічка»), що виходить на британському 5-му каналі. Цим своїм виробом жінка захотіла віддати належне співробітникам NHS.

Ця краса – це ТОРТ, подарований медикам від пацієнтки, яка перехворіла на КОВІД. Вага цього дива 190 кілограмів, а при нарізанні вийде 1200 шматків.

Пряма мова:


«Я испекла торт капитана Тома Мура на его 100-летие для госпиталя Блэкберна, и это действительно подняло им (сотрудникам) настроение, так что это показалось мне действительно отличным способом сказать спасибо и выразить признательность за то, что им приходится переживать в этот дрянной год», — сказала Рози

«Вначале мы каждый четверг хлопали в ладоши, но это прошло и я твёрдо уверена, что мы не должны забывать, что они всё это время прививали и продолжают это делать.»

«Моя дочь учится на четвёртом курсе медицинского факультета, и сейчас готовится вводить вакцину, когда та станет доступной. Мне показалось, что я могу сделать что-то особенное для наших медицинских работников, и это было положительным моментом. Я знаю, что это совсем немного, но это то, что было в моих силах.»

«У меня давние отношения с Болтоном, так как я каждый год провожу их фестиваль еды, поэтому вместе с советом мы установили, что можем сделать что-то действительно особенное, чтобы выразить признательность персоналу больницы и команде медсестёр.»

Ця краса – це ТОРТ, подарований медикам від пацієнтки, щоб подякувати персоналу лікарні за їхню nрацю.. Вага цього дива 190 кілограмів, а при нарізанні вийде 1200 шматків.

Знаєте… Хоч авторитетний журнал «Time» і обрав людьми року Джо Байдена і Камалу Харріс та для мене, як і для мільйонів, мільярдів людей на планеті, люди року-2020 це ОДНОЗНАЧНО медики.

Дякую вам!Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий