Щойно! Країна завмерла, їх терміново накрили – одразу з “трофеями”. Шокуючі деталі: попались не вперше

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прикордонники в Чорнобильській зоні відчуження затримали двох українців і громадянина Білорусі, які збирали роги диких тварин. Їх затримали більш ніж з трьома десятками “трофеїв”.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

“Вчора прикордонники Житомирського загону спільно з співробітниками Нацполіціі, при реалізації оперативної інформації, виявили трьох осіб, які на радіаційно забрудненій території збирали роги диких тварин”, – розповіли прикордонники.

Пізніше з’ясувалося, що банда контрабандистів незаконно перетнула територію Чорнобильської зони відчуження і на момент затримання зуміла зібрати понад 50 кг рогів оленів, козлів і лосів.

Більш того, один із затриманих вже потрапляв в поле зору правоохоронців. У травні поточного року він також був затриманий з двома іншими правопорушниками, зібравши понад 150 кг рогів тварин.

Нагадаємо, співробітники Чорнобильського заповідника показали фото коней Пржевальського з висоти пташиного польоту. На фото табун з приблизно десятком коней пасеться і гуляє по полю біля лісу.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий