Після локдауну! В Раді повідомили, важливий закон – готуються прийняти. Зеленський аплодує, давно чекали: дотис

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Законопроєкт №3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум Верховна Рада може прийняти вже наступного тижня. Про це заявив в ефірі телеканалу “Україна 24” глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко.

Він нагадав, що наступний тиждень (25-29 січня) буде останнім пленарним на 4-й сесії.

“Я б розділив на кілька важливих блоків (законопроекти, які Рада планує розглянути 26-29 січня, – Ред.). Перший блок – це і наша програмна обіцянка, і то, за що ми багато боролися, – це народовладдя, і той самий закон про референдум, який вже майже півроку оброблявся, узгоджений з усіма міжнародними інституціями, українськими експертами. Він буде на цьому тижні в порядку денному. Здається, прямо у вівторок. Тобто, думаю, у вівторок-середу (26-27 січня, – ред.) ми зможемо проголосувати законопроект про референдум, і відкрити можливість для всеукраїнських референдумів “, – сказав Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, 18 червня 2020 року Рада прийняла в першому читанні закон про всеукраїнський референдум. Документом передбачається, що всеукраїнський референдум може бути ініційований українцями тільки з чотирьох питань.

А тим часом на днях комітет ВР схвалив законопроєкт про зменшення чисельності депутатів до 300 і рекомендував розглянути його в сесійній залі.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий