МОН запрошує приєднатися до Всеукраїнського онлайн-уроку

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Сьогодні, 10 лютого, о 12. 15 на платформі YouTube наживо розпочнеться заняття  «Онлайн-синергія для найкращого інтернету».

МОН запрошує приєднатися до Всеукраїнського онлайн-уроку - Освіта, онлайн, Міністерство освіти і науки України - MON onlajn OBR

Усі українські освітні заклади можуть долучитися до Всеукраїнського уроку «Онлайн-синергія для найкращого інтернету», трансляція якого відбудеться наживо на платформі YouTube за посиланням. Про це повідомило Міністерство освіти і науки України. Захід приурочено до Дня безпечного Інтернету-2021.

«Під час заходу учасники спільно виконають вправи у віртуальних кімнатах, розглянуть ключові принципи мережевого етикету й безпечної поведінки, отримають рекомендації щодо обережності й відповідальності під час роботи в інтернеті. За підсумками онлайн-синергії кожен учасник отримає цифровий бедж. Унікальний формат заходу буде реалізований через організацію онлайн взаємодії всіх учасників заходу через поєднання перегляду трансляції й виконання вправ у віртуальному середовищі Google Класів».

МОН

Для участі в онлайн-занятті потрібно зареєструватися за посиланням.

А приєднатися до перегляду відеотрансляції можна за посиланнями: Всеукраїнський урок; Facebook-сторінка МОН.

Організатори інформують, що онлайн-урок відбудеться у в межах співпраці МОН та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації. Організатори заходу – Академія цифрового розвитку та ГО «Центр демократичних реформ і медіа».

Як повідомляв «Погляд»,  Стало відомо, як складатимуть ЗНО випускники минулих років.

 Також «Погляд» інформував, що полярник із Бучі Євгеній Прокопчук переміг у конкурсі
фотографій від «Вікіпедії».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та
світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте
нас у Facebook Погляд
Київщина 
і дивіться на YouTube.

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий