Нещодавно мій син перестав зі мною розмовляти і бачитися. Я до сих пір не розумію як могла виховати таку людину. Добре, що батько цього не бачить …

Інше...

Spread the love

Нещодавно мій син перестав зі мною розмовляти і бачитися. Я до сих пір не розумію як могла виховати таку людину. Добре, що батько цього не бачить …

Антон ріс тямущим хлопчиком. Ми давали йому все, що потрібно. Звичайно з часом хлопець виріс і в якийсь момент привів до нас в будинок невістку Аню.

Дівчина вона нормальна, нічого сказати не можу. У нас не склалися дружні стосунки, але що вже тут поробиш, головне, щоб синові було комфортно.

Хлопці трохи пожили разом і вирішили одружитися. Я була тільки за. Як весільний подарунок дозволила молодим жити у себе в двійці. Сама з’їхала в однушку.

Все йшло добре. Через якийсь час Аня завагітніла. Саме після цього закінчилася наша спокійне життя. Чи то гормони так вплинули на невістку, то вона такою була раніше і ми не помічали. Перший час ці капризи були ще терпимими.

Після народження сина, все змінилося ще більше. Аня почала пиляти Антона, мовляв, той мало часу приділяє їм з дитиною. На той момент мій син працював в хорошій компанії на відповідальній посаді. Так, графік ненормований, але зате доходи високі. Антон був в люті і не хотів йти на примирення з дружиною.

Я пояснювала синові, що Ані складно і потрібно трохи потерпіти. Все пройде, коли малюк трохи підросте. Чесно сказати, вид змученого Антона мене пригнічував. Але що було робити? Вирішив заводити сім’ю, значить готуйся до труднощів.

Син зробив те, що я ніяк не очікувала – він пішов з роботи. Знайшов собі нове місце з меншою зарплатою, але зате графік чіткий. Я не стала нічого говорити, нехай самі вирішують як їм краще.

А потім ще один сюрприз – Аня знову вагітна. Ось начебто мене повинна радувати ця новина, але я як згадаю істерики невістки. Друга вагітність ще більше вплинула на нашу сім’ю.

Аня кричала що я занадто балую онука і дозволила з ним бачитися лише пару годин на вихідні. Сперечатися було марно. Звичайно ж я прийняла умови невістки, щоб не псувати відносини всередині сім’ї. Потім Антон і Аня знову почали сімейні розборки. Тепер грошей не вистачало і все переживали через це.

В один день до мене прийшов син для серйозної розмови:

– Мам, дозволь нам продати двушку. Ми хочемо розширюватися, дітей то вже буде двоє.

– Синку, не зрозуміла, мою двушку?

– Ну да, ми про трійку думаємо. Може ти нам допоможеш.

У мене від шоку в очах помутніло.

– Синку, ви живете на всьому готовому. Я вам поступилася квартирою більшою. Інші знімають роками, а ви безкоштовно мешкаєте. За весь цей час ви навіть не подумали хоч трохи ремонт підправити. По курортах катаєтеся, модно одягаєтеся, а про майбутнє не думаєте. Ні вже, продати квартиру не дам, навіть не проси.

– Але мам!

– Не мам, ми з батьком ці квартири купували в зрілому віці, самі збирали. Ось і ти постарайся.

Син образився і пішов. Тепер вони з невісткою зі мною не спілкуються. Сумую за онукам, але таку нахабність забути не можу …

А ви як вважаєте, хто має рацію: син або мама?

Поділитися в соц.мережах

Добавить комментарий