Олег Сенцов прокоментував скандальний пост в мережі своєї двоюрідної сестри Наталії Каплан з різкими висловлюваннями про Україну і матюкливими лайками. Український режисер і колишній політв’язень Кремля пояснив подібні її фрази важким психологічним станом.
Про це 21 вересня Сенцов написав у своєму Facebook.

Також він попросив вибачення у всіх, кого обурили та зачепили грубі слова Каплан у бік України.

“Мені прикро, що моїй двоюрідній сестрі Наташі так зараз погано, і на фоні загострення депресії в неї з’явились емоційні пости в фейсбуці. Я прошу вибачення за її різкі слова в бік України. Це дуже гірко”, – йдеться в публікації.

Кінорежисер нагадав, що його сестра довгий час займалася питанням його звільнення з катівень в Росії, надавала велику підтримку, а також закликав українців поставитися до нинішніх різких слів Наталії з розумінням.


“Вдячний Наташі за багаторічну підтримку та прошу з розумінням віднестись до тяжкого психологічного стану, в якому вона знаходиться вже тривалий час”, – зазначив Сенцов.

Нагадаємо, Наталія Каплан близько двох років тому отримала громадянство України, а прожила в країні 5 років.

Сьогодні вона емоційно розкритикувала Україну, назвала ймовірно “найгіршою країною для еміграції” і порадила сюди не приїжджати. Також Каплан, по всій видимості, збирається повертатися в РФ. У відповідь на бурхливу реакцію в мережі та коментарі вона уточнила, що “Путіну продаватися не буде”, якого вважає своїм особистим ворогом.

Сенцов пояснив слова сестри, яка обматюкала Україну: "це дуже гірко"

Наталія Каплан, двоюрідна сестра Олега Сенцова (фото: facebook.com/skorost.zvuka)КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.