У ніч з 21 на 22 вересня Карпати почало засипати першим снігом

У ніч з 21 на 22 вересня Карпати почало засипати першим снігом.

Так повідомляється про те, що в Карпатах вже випав перший сніг. Це сталося в ніч з 21 на 22 вересня. У горах мороз, видимість обмежена.

Про це повідомляє в Facebook Чорногірський гірський пошуково-рятувальний пост.
Станом на 08: 35 22.09.2021 на горі Піп Іван Чорногірський хмарно, обмежена видимість, падає сніг. Вітер північно-західний 3-4 м / с. Температура навколишнього середовища -4°С”, – йдеться в повідомленні.У ДСНС також показали на відео, що відбувається зараз у горах. Українців закликають зараз відмовитися від походу в гори. Так як це може бути чревате для здоров’я. При такій погоді і низької видимості можна дуже просто заблукати. Такі випадки бувають нерідко.

Зазначимо, що вчора в горах температура повітря в горах знизилася до -6 градусів. Схили вкрилися памороззю. Це говорить про те, що незабаром всі Карпати покриються снігом і можна вважати гірськолижний сезон відкритим.

Нагадаємо, раніше синоптики говорили про те, що погода в цьому році взимку буде досить морозною і сніжною. У Карпатах це буде особливо помітно. Холоди торкнуться практично всі регіони України без винятку. Тому пора готуватися до дуже суворої зими. Очікуються також хуртовини та ожеледь.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *