Spread the love

Нещодавно у Мережі з’явилося фото української співачки Ольги Полякової у віці 20 років. Багато шанувальників зауважили, що зараз її старша дочка Марія — повна копія своєї мами.

Знімок з’явився в Інстаграм в акаунті передачі «Зоряний шлях» та миттєво зібрав тисячі лайків та коментарів шанувальників суперблондинки.

На фотографії Ольга зображена на сцені під час виступу. Вона одягнена у бежеву сукню з різнокольоровими малюнками, а волосся акуратно зібране в пучок.

Співачка стоїть рівно і гордо, а погляд максимально впевнений, це говорить про те, що навіть у 20 років артистка вільно почувала себе на сцені перед глядачами і точно знала, ким хоче бути в житті.

Під знімком користувачі написали, що згодом співачка стала лише гарнішою, а багато хто відзначив, що 16-річна дочка Полякової Марія — її повна копія.

«Стала тільки красивіша», «Витончена, молода і худенька», «Як завжди прекрасна», «Молодець і раніше, і зараз — просто зірка!», «Люблю її!», «Це ж повна копія донечки Марії», — написали користувачі під постом.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *