Spread the love

Днями дочка на мене образилася. Шкільна подруга запросила її на свій день народження, а я не захотіла залишатися з дворічною Іринкою, нашою онукою.

Запропонувала дочці взяти Ірку з собою, то наслухалася від неї стільки «хорошого», що й не порахувати. Я, виявляється, і несвідома, і черства, і ще якась там ще.

Дочка обпеклася на швидкоплинному коханні, кохання випарувалося, майбутній тато теж, ми наполягли на збереженні вагітності, так у нас і народилася Іринка. Я із задоволенням допомагаю з малюком, але ставати професійною бабусею не збираюся.

З цього приводу ми маємо постійні розбіжності з дочкою. Звичайно, згідна, молода вона, красива, хочеться погуляти і розважитись, але я боюся, що результатом таких «розваг» буде народження сестрички чи братика Іри, а може, хто його знає, і двох одразу.

Ось і доводиться використовувати онуку, як стримуючий збільшення сімейства фактор.

Донька звільнена у нас від усіх турбот, крім догляду за Ірою. По магазинах бігає чоловік, прибиранням-пранням-готуванням займаюся я, якщо при цьому доньці давати «вихідні» від Ірини, то матуся зовсім розбалується.

Намагалася моя Олена схитрувати, мовляв, роботу знайшла, але з Ірою нема кому посидіти, ні, кажу, рідна, тобі потрібно шукати дві роботи – собі та Ірі – дитячий садок. Якщо поки що онука «непрацевлаштована», то й тобі нема куди поспішати.

З онукою ми, можна сказати, подруги, я з нею і ляльок одягаю, і пісні їм колискові співаю, і з тістом ми разом поралися, але випускати з поля зору її маму я не збираюся.

Олена вже нажалілася на мене всім подругам, мовляв мама – домашній тиран, тримає під замком червону дівчину і не дає їй зустрітися з добрим молодцем. А я їй нагадую, що в нас уже були зустрічі з принцом, який поскакав на білому коні, коли дізнався, що принцеса вагітна.

Сподіваюся, що дочка зрештою усвідомлює, що головне для неї зараз – бути мамою, а не нареченою на виданні.

Та й шукати собі відповідного чоловіка їй ніхто не забороняє, нехай бере Іру, і йде – у парки, на пляж, містом гуляє, щоб «кандидат» одразу бачив, що у жінки не тільки довгі ноги та гарна зовнішність, а й донька, яку теж потрібно буде любити та утримувати.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *