Spread the love

Я працюю у звичайній сільській школі вчителем літератури.

Робота дуже подобається, дітки всі спокійні та добре навчаються.

Якось для 5 класу я дала завдання написати твір на тему «Моя улюблена сім’я». Це дуже хороший спосіб дізнатися дитину ближче. Коли я сіла перевіряти твори, мене привернув увагу Максим. Цей хлопчик дуже здібний учень, завжди готовий іти до дошки та демонструвати свої знання. Я й уявити не могла, що зі звичайного твору можна дізнатися стільки про життя дитини.

Ось уривок від того самого твору:

«Мене звати Максим, мені нещодавно виповнилося 10 років. Мою маму звати Любов, а тата звуть Євген. Братика та сестрички в мене немає, у мене є собака Рекс. Мама працює у лікарні медсестрою. Вона багато працює ночами і завжди приходить втомлена.

А коли у мами вихідний ми часто граємо з нею у морський бій та Монополію. Мені завжди з нею дуже весело, я знаю, що вона мене любить, як і я її. Вона мені завжди дозволяє з друзями взимку ходити на гірку, кататися на лижах та санках. А влітку відпускає купатися на річку.

У мене мама найкраща, але рідко буває вдома. Мій тато ніде не працює, його звільнили, він раніше працював у магазині охоронцем. Він завжди сидить удома. Тато не грає зі мною. Він завжди сидить із дядьком Пашею і п’є.

Я люблю тата, але не хочу, щоб він пив і лаявся з мамою. А ще я хочу, щоб він знайшов хорошу роботу і перестав пити, а мама була б удома частіше і не приходила така втомлена додому.

Коли я прочитала цей твір, у мене були сльози на очах. Мені хотілося поговорити з кожним батьком і донести їм те, що дитина повинна пишатися своїми батьками, а не хотіти, щоб тато не пив, а мама була частіше вдома. Адже ці малюки мають купатися у нашій турботі, ласці та любові.

Батьки – це головне, що є у наших дітей. Дитина повинна пишатися, що тато у неї працює і приносить щодня їй морозиво, а мама завжди з радістю зустрічає тата з роботи та готує смачну вечерю.

Ми повинні їм щодня показувати приклад саме собою та своїми діями. Не забувайте про це!

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *