Spread the love

Нещодавно Вікторія стала мамою, її чоловік відразу заявив про своє рішення подати на розлучення. Чому?

Статистика лякаюча. Сучасні пари дуже швидко розходяться. Довготривалі шлюби – суцільна рідкість. Пари розлучаються вже за кілька місяців після весілля. Пандемія, до речі, також цьому посприяла, закривши людей по домівках.

Вікторія стала заручницею подібної ситуації.

“Ми одружилися два роки тому. Це було справжнє кохання, я ніколи б не подумала, що Кирило захоче розлучатися. Ми здавались чудовою парою, всі заздрили нашим стосункам. Наше рішення побратися не було імпульсивним, адже до одруження ми зустрічалися 1,5 роки.

Спочатку все було ідеально. Ми ніколи не сварилися та не конфліктували. Кирило потім почав затримуватись на роботі, віддалятися від мене, сам їхати в інші міста. Ми тоді намагалися зачати дитину, тому я не концентрувала увагу на проблемах, намагалася абстрагуватися від негативу.

Через деякий час я побачила любовне листування чоловіка з його співробітницею. Він навіть не заперечував, що в них роман. Вибачився, пообіцяв виправитися, тож я йому повірила.

За кілька місяців я побачила довгоочікувані смужки на тесті.

Відносини між нами покращилися, тому я сподівалася, що наша сім’я знову стане колишньою. Але як тільки оголосили карантин, і ми залишилися вдвох на чотирьох стінах, ситуація погіршилася. Сперечалися через дрібниці, сварилися. Чоловік ішов із дому. Казав, що йде гуляти, але швидше за все ходив до своєї коханки.

Наші стосунки змінювалися щодня. Я таїла надію у серці.

Мені здавалося, що поява дитини зблизить нас. Але на жаль. Він допомагав мені няньчити малечу, гуляв з коляскою, але він не був близький. Його не цікавили мої почуття та емоції. Я терпіла це три місяці, а потім вирішила вивести його на розмову.

Я попросила його порозумітися, адже мені не хочеться жити так, сухо і віддалено. Він просто відповів, що наша сім’я його зв’язала, він хоче розлучитися.

Я намагалася переконати його, але мені не вийшло. Він ухвалив рішення і стояв на своєму. Через кілька днів чоловік з’їхав із нашої квартири, тепер я сама виховую дитину.

Мені хочеться вірити, що це тимчасові труднощі, він скоро повернеться… Але, мабуть, це ілюзії. Потрібно вчитися жити без нього”.

КопироватьAMP код

от admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *